KARGO PARSİYEL TAŞIMA

PARÇA EV OFİS EŞYA NAKLİYAT

Parsiyel eşya taşımacılığı aynı yol güzergahı üzerinde olan müşterilere ait yüklerin farklı kamyon ve kamyonetler ile taşıma tipine denilmektedir. Kargo parça ve parsiyel eşya taşımacılık hizmetleri küçük ama fazla yer kaplamayan eşya türüne denilmektedir.

Parça eşyalarınız tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirler arası ekonomik olarak taşınabilmektedir. Atlantis Trans ve anlaşmalı çalışmış olduğumuz nakliye şirketleri tarafından Türkiye üzerinde taşıma görevi içerisinde bulunan firmalarımızla entegre olarak çalışıp her türlü eşyayı taşıyabilmekteyiz.

Parça eşyaların neler olduğunu inceleyecek olursak eğer bekar eşyaları, çeyiz eşyası, öğrenci eşyaları, buzdolabı, kanepe, küçük elektronik eşyalar arasındadır.

Parça eşyaların taşımacılığı öncesinde ücretsiz eksperimiz eşyalarınızı inceler ve gerekiyorsa uygun taşıma ekipmanlarını, ambalajlama malzemelerinin teminini ve eşya sigortası yapılması için eşyaların önceden analizi yapılarak doğru bir taşınma türü belirlenir.

Eşyaların demontesi, ambalajı ve sigorta işlemleri tamamlandıktan sonra nakliye aşamasına geçilir ve istediğiniz adrese gönderimini firmamız aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

Kargo, parça ve parsiyel eşya taşımacılık hizmeti aynı dışarıda görmüş olduğunuz kargo firmalarının çalışma mantığında hareket etmektedir. Hem zaman olarak hem de maliyet olarak tasarruflu bir nakliye hizmeti almak istiyorsanız eğer firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.