HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Atlantis Trans taşımacılık sektöründe Ankara’da 22 yıldır çalışma faaliyetleri içerisinde olan firmamız tecrübeli personel kadrosu ve son model eşya taşıma araçları ile sizlere hizmet vermektedir.

Ankara’da taşımacılık ve tüm nakliye ihtiyaçlarınızda günün her saati kesintisiz olarak hizmet veren şirketimiz yılların tecrübesini sizlerle buluşturmaya devam etmektedir.

Türkiye geneline şehir içi, şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmeti sunan firmamız Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K1,K3 eşya taşıma yetki belgeleri ile sorunsuz, güvenilir nakliye hizmeti sağlamaktadır.

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında ihtiyaç çözümlerinizi en iyi şekilde karşılayacak taşımacılık şirketi olarak eşya taşımacılığı işlemlerinde sıkıntı ve sorunları önceden tahmin ederek kusursuz hizmet verme çabası içerisindeyiz. Sigortalı, marangozlu, ambalajlı ve son model kapalı çelik kasa taşıma araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Sektörümüzdeki teknolojik çalışmaları sürekli takip ederek asansörlü taşımacılık teknolojisi sayesinde hiç eşyanız kırılmadan, zarar görmeden hassasiyet çerçevesinde taşınmaktadır.

Ankara nakliyat firmaları arasında uzman olan eşya taşıma şirketimiz müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak profesyonel eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

Taşımacılık hizmetlerin hakkında müşteri temsilcimizden ayrıntılı olarak detaylı bilgi alabilirsiniz.