DEPOLAMA

EV, OFİS EŞYA DEPOLAMA

Eşya depolama hizmeti sorumluk ve deneyim gerektiren bir iş koludur. Depolama hizmeti alacağınız firmayı çok iyi araştırmanız gerekecektir. Çünkü merdiven altı, hiçbir depolama koşulunu barındırmayan yerlerde eşyalarınızı muhafaza edebilirler.

Depolama öncesinde eşyalarınızın koyulacağı yeri kendiniz önce görmeniz daha sonrasında ise sözleşme kapsamında içerisinde eşyalarınızı depoya koymanız gerekmektedir.

Eşya depolama hizmeti öncesinde cüretsiz eksperimiz eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek eşyalarınızı inceler. Hangi ambalaj malzemelerinin kullanılacağı, depo sözleşme kapsamı, eşyalarınızın ne kadar süre ile depoda kalacağının tespitini yapar.

Depoya kısa veya uzun vadeli olarak konulacak eşyalar özel ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir. Genellikle kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, bant, karton koli vb. malzemeler kullanarak ambalajlama yaparız. Araçlarımızda her zaman ambalajlama malzemeleri bulundurmaktayız.

Eğer müşterilerimiz yapılan ambalajlama hizmetinden memnun kalmazlar ise tekrar ambalaj yapıp depomuza eşyayı götürmekteyiz. Eşyalar araçlarımıza yüklenirken iyi düzeyde istifleme yapıp hiçbir yerden boşluk kalmayacak şekilde araçlarımıza yükleriz.

Depoya götürülen eşyalar üzerine yapıştırmış olduğumuz barkot numarası ile hiçbir eşyanızın yeri karışmadan güvenli olarak muhafaza edilir.

Depomuz yangın, deprem, sel, su baskını gibi oluşabilecek her türlü doğal afete karşı sigorta kapsamı içerisindedir. Depolama hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.